Foto's > Video > Satsang in het Tamil
 

VIDEO - SATSANG IN HET TAMIL

Op 28 mei 2009 gaf Swami een satsang speciaal voor deze  website.
Swamiji antwoordt op de vraag: “Wat kan Swamiji voor de mensheid doen en waarom doet Swamiji dit?”

VERTALING VAN DE TAMIL TEKST

Ik begrijp de vraag die je gesteld hebt. Als ik de vraag volledig zou moeten beantwoorden, dan zou dat veel tijd nemen. De realiteit is dat we geboren zijn en naar deze aarde zijn gekomen. We zouden niet de houding mogen hebben van: we zijn geboren, we leven hier, en dan sterven we.

God heeft me grote gaven gegeven en grote goddelijke kracht. Wat dien ik hiermee te doen? Met dit in gedachten bedenk ik welke goede dingen ik voor jou kan doen, voor je goeie hart, en ik doe deze goede dingen voor jullie allemaal.
Je hebt veel, veel problemen in je hart, en je brengt jezelf in verwarring door ze in je hart te houden. Dus, wanneer je me schrijft over je problemen, of wanneer je ze direct aan me vertelt, dan geef ik je een goed antwoord. Daardoor zie ik dat je gezicht vreugdevol en gelukkig wordt en daardoor ben ik ook heel dankbaar omdat ik je gelukkig kan maken.

Je kan denken: waarom krijg ik hier geen geld voor, maar ik krijg hier geen geld voor omdat ik geen kwaadheid voel naar jou en ik niets heb tegen jou. God heeft me dit zomaar gegeven, gratis, dus dien ik op dezelfde manier te handelen naar jou toe. Ik heb deze gaven niet bekomen door geld aan God te geven, ik heb hier niet om gevraagd, ik heb niet gemediteerd of penitentie gedaan om deze kracht te bekomen, of God gevraagd om me deze kracht te geven. Hij heeft het me op een natuurlijke manier gegeven.

Dus wil ik de gratie die God me gegeven heeft, gebruiken voor de menselijke samenleving, om ze gelukkig en vreugdevol te maken.

In deze moderne wereld leven de mensen om een of andere reden, en veranderen van mening. De reden hiervoor, is de gehechtheid aan wereldse zaken, ze willen een auto, een huis, en nog meer van dergelijke zaken. Maar ze begrijpen niet dat wanneer ze de wereld verlaten, ze niets meenemen. Alhoewel ze deze waarheid beseffen, is er geen eind aan hun verwachtingen.

Als ik aan dit alles denk, dan is het mijn wens dat je ziel rustig kan worden, dat je ziel gelukzaligheid en tevredenheid kan bereiken, en dat je een goede toestand kan bereiken, je ziel dient een goede staat te bereiken.
Dat is wat ik aan jullie allen wil zeggen, en ik zegen jullie allemaal.

TERUG NAAR VIDEO PAGINA
TERUG NAAR BOVENAAN